Svatební dukát 2016 s věnováním

Dárkové medaile - Svatební dukát 2016 s věnováním
Svatební dukát 2016 s věnováním

Zlatá pamětní medaile.

Medaile uložena v kapsli, která je zasazena do barevného blistru s popisem. Součástí blistru je certifikát České mincovny.

Personifikace:

Maximálně 3 řádky o maximálně 10 znacích na řádek (včetně mezer).

Můžete objednat přes emisní plán České mincovny, emailem nebo žádankou.

Opravdová láska znamená mnohem více než jen silný cit – bez oboustranného odhodlání je to pouze pobláznění, bez vášně pouhé zahánění samoty a bez péče pak soužití, které je na počátku svého konce. Lidé proto přirozeně usilují o nalezení svého zdroje lásky, životní energie. Pro mnohé je jím životní partner, s nímž na společnou cestu životem vykročí dnem, kdy svůj svazek oficiálně zpečetí – dnem svatebním.

Možná přemýšlíte, jak nejlépe novomanžele obdarovat. Chcete-li svým dárkem vyjádřit přání stálosti hodnot, které je k uzavření manželství přivedly, věnujte jim zlatý Svatební dukát 2016 s personifikací od České mincovny. Zlatá medaile je originálním dárkem, jehož prostřednictvím můžete vyjádřit, že novomanželé mají ve Vašem životě nezastupitelné místo. Později se pak stane milou vzpomínkou na Vás a na den, který byl počátkem jejich společného života. Zlato je jedním z nejvíce ceněných kovů – věnované jako svatební dar symbolizuje vzácnost ryzího vztahu. Není pochyb o tom, že takovým dárkem potěšíte a navíc se, prostřednictvím vyrytého věnování, stanete spoluautorem díla vyrobeného pouze v jediném provedení!

Vkusný motiv snubních prstýnků vzájemně propletených se symbolem srdce zdobí averz svatebního dukátu z ryzího zlata – jeho autorem je přední český medailér MgA. Josef Oplištil. Reverz medaile, který nese prostor pro vyrytí Vašeho věnování, připravila pro ražbu akademická sochařka Majka Wichnerová. Krásný a cenný dukát je uložen v etuji s romantickými motivy a poslouží jako výjimečný svatební dar!Autor: MgA. Josef Oplištil/ak. soch. Majka Wichnerová
Razila: Česká mincovna a.s.

Průměr: 16 mm, hmotnost: 3.11 g

Ryzost: 999,9/1000 Au
Hrana proof: hladká


Proof
(0 ks)
6.450 Kč
(0 ks skladem)
Další obrázky
2016_Svatebni_dukat_Au_blistr_1
2016_Svatebni_dukat_Au_blistr_2
2016_Svatebni_dukat_Au_blistr_3
2016_Svatebni_dukat_Au_blistr_4