Zlatý svatební dukát 2021 s věnováním

Leden 2021 - Dárkové medaile - Zlatý svatební dukát 2021 s věnováním
Zlatý svatební dukát 2021 s věnováním

Pokud chcete mezi obvyklými dary, které novomanželé očekávají, vyniknout, sáhněte po Svatebním dukátu České mincovny, který v sobě spojuje hodnotu zlata s originální symbolikou.

„Daisy, Daisy, odpověz na otázku – vždyť já blázen chovám k tobě lásku. I když nemám velké prachy, nám sekne to, žádné strachy – vůz svatební nám nahradí dvoukolo zánovní.“

Není divu, že se v textu populární americké písně o manželství z roku 1892 „Bicykl pro dva“ vyskytuje právě dvoukolo. Tandem je totiž velmi příhodnou analogií pro manželství. Jízda na dvoukole může mít své nevýhody – v zatáčkách se chová jinak, jeho váha je větší, brzdná dráha delší, je zapotřebí synchronizovat tempo, … Ale to vše je věcí zvyku a sehranosti. Jakmile se oba jezdci sžijí, odměnou za jejich vzájemnou souhru a důvěru se jim stane menší práce, větší rychlost a také větší radost ze společného zážitku. A co více – na tandemu nehrozí, že by vám vaše drahá polovička ujela…

Ženich a nevěsta jedoucí na dvoukole
se proto stali hlavním motivem reverzní strany svatebního dukátu medailérky Lenky Nebeské, DiS., s ročníkem 2021. Obklopují je slavnostní stužky, květy a srdce, která jsou – spolu s nápisem SVATEBNÍ DUKÁT 2021 – hlavním motivem averzní strany dukátu.

Každý dukát je uložen do dárkového balení v podobě leporela s přebalem, kam můžete vepsat srdečné věnování a kam mohou novomanželé vlepit svatební fotografii.Autor: Lenka Nebeská, DiS.
Razila: Česká mincovna a.s.

Průměr: 20 mm, hmotnost: 3.49 g

Ryzost: 986/1000 Au
Hrana proof: hladká


Proof
(0 ks)
9.950 Kč
(0 ks skladem)
Další obrázky
2021_Au_Svatebni_dukat_proof_obal_1
2021_Au_Svatebni_dukat_proof_obal_2
2021_Au_Svatebni_dukat_proof_obal_3
2021_Au_Svatebni_dukat_proof_obal_4