Stříbrná titulární medaile Ing. s věnováním

Medaile s titulem - Stříbrná titulární medaile Ing. s věnováním
Stříbrná titulární medaile Ing. s věnováním

Den, kdy jsou všechna léta věnovaná vstřebávání informací zúročena a ze studenta se stává inženýr, je velikou událostí nejen pro samotného absolventa, ale také pro jeho rodinu a přátele, kteří mu vyjadřují svou radost a pýchu.

Titulární medaile z ryzího stříbra od České mincovny je krásným a trvalým projevem respektu k dosaženému vzdělání a spolu s vaším srdečným věnováním bude čerstvému inženýru po celý jeho život připomínat váhu jeho povolání. Předlohu medaile zpracovala nadaná výtvarnice Irena Hradecká, DiS., která věnovala averz koláži motivů symbolizujících jednotlivé inženýrské obory. Reverzu dominuje portrét Jana Amose Komenského, který zasvětil svůj život podpoře vzdělanosti a víře v ni.

Inženýr patří k akademickým titulům, které jsou v naší zemi udělovány těm, kdo úspěšně završí studia na technických, ekonomických a zemědělských vysokých školách a na technických směrech vysokých vojenských škol.

Téměř každý úkon lidského počínání je protkán technikou a inženýři odjakživa zasvěcují svou kariéru hledání možností, jak život člověku co nejvíce ulehčit. Patří jim za to obrovský dík. Vyjádřete ho originálním způsobem – stříbrnou medailí Ing. s osobním věnováním. Bude mu po celý život cennou připomínkou náročného poslání, které si volbou této profese zvolil.Autor: Irena Hradecká, DiS.
Razila: Česká mincovna a.s.

Průměr: 50 mm, hmotnost: 42 g

Ryzost: 999/1000 Ag
Hrana proof: hladká s popisem


Proof
(0 ks)
2.490 Kč
(0 ks skladem)